13.5 C
Sofia
6:44 | 25 May 2022
НачалоРегионални новиниВарнаДнес без ток във Варна и областта са...

Днес без ток във Варна и областта са…

Поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия без ток утре, 28 март, ще са следните места във Варна и областта, съобщиха от ЕРП-Север.

Поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия без ток утре, 28 март, ще са следните места във Варна и областта, съобщиха от ЕРП-Север.

– от 08:30 ч. до 16:00 ч. – Варна, кв. Владислав Варненчик

– от 08:30 ч. до 16:30 ч. – Варна, кв. Аспарухово – ул. Марагидик, ул. Св. Св. Кирил и Методий, ул. Янтра, ул. Найчо Цанов, ул. Лонгоз, ул. Костур, ул. Кантона, ул. Камчия, ул. Злетово, ул. Дедеагач

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – Варна – ул. Д-р Иван Селимински бл. 1, бл. 2, бл. 3, бл. 4

– от 08:30 ч. до 16:30 ч. – Варна – м-ст Орехчето, м-ст Чайка( абонатите, електрозахранени от МТП Р-НТ Чайка/Орехчето, КТП ДИМ 93, ТП 1581, МТП Оранжерии, БКТП 2093)

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 08:30 ч. до 16:30 ч. в районите на абонатите, електрозахранени от КТП Рибари и ТП 3 Черно море, СБАЛПФЗ-ВАРНА ЕООД.

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – Варна – ул. Битоля 29, 31, 32, 33, 37, ул. Топра Хисар 11 А, Б, 13, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, ул. Уилям Гладстон 1 А, Б, В, Г, ул. Братя Бъгстон 9, ул. Полковник Свещаров 1, 3, 5, ул. Тодор Димов 4, 5, 6, ул. Черна 1, 2, 429

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – Варна, м-ст Траката и Вилна зона, ул. Драган Данаилов (ул. 8-ма) – абонатите, електрозахранени от ТП 624

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – Варна, м-ст Акчелар, м-ст Руските окопи – абонатите, електрозахранени от ТП 997

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – Варна – ул. Дончо Ватаха № 6, ул. Крайезерна от № 1 до № 53, ул. Панайот Хитов от № 1 до № 27, ул. Ралица № 1, ул. Тодор Влайков № 64 до № 84. Ще се редува поетапно изключване на отделни клонове от мрежа НН, така че да не се изключва целия трафопост.

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – Варна – ул. Велчова завера, ул. Кап. Дядо Никола, ул. Крайезерна № 49, 50, ул. Мануш Войвода, ул. Наум от № 43, до № 98, ул. Панайот Хитов от № 10 до № 36, ул. Петко Напетов от № 42 до № 74, ул. Пробуда, ул. Проф. Кирил Попов № 14, ул. Тодор Влайков от № 86 до № 92, ул. Хъшове. Ще се редува поетапно изключване на отделни клонове от мрежа НН, така че да не се изключва целия трафопост.

– от 08:30 ч. до 16:30 ч. – Варна, част от м-ст Евксиноград, м-ст Малко Ю, м-ст Траката, м-ст Фатрико дере, м-ст Студен извор (абонатите, електрозахранени от ТП 964)

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – Варна, м-ст Ракитника – абонатите, електрозахранени от ТП 1514

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Калиманци, с. Левски, с. Изгрев

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 08:00 ч. до 17:00 ч. в районите на с. Кипра, с. Чернево, с. Просечен.

– от 08:30 ч. до 16:30 ч. – с. Златина – абонатите, електрозахранени от ТП 1

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – с. Невша – абонатите, електрозахранени от ТП 5, ТП 9 Дюза, ТП 10 Лагер

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 09:00 ч. до 09:30 ч. и от 16:00 ч. до 16:30 ч. в районите на с.Венчан.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Добрина

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 09:00 ч. до 11:00 ч. и от 15:00 ч. до 17:00 ч. в районите на с. Манастир.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Синдел, с. Казашка река, с. Аврен, с. Садово, с. Венелин, с. Юнак.

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 09:00 ч. до 11:00 ч. и от 15:00 ч. до 17:00 ч. в районите на с. Синдел – абонатите, електрозахранени от ТП 2, ТП 3, ТП Гара Синдел, с. Дъбравино, с. Горен чифлик и с. Гроздьово.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Сава, фирма ФЪЦ 1 ЕООД, с. Цонево – абонатите, електрозахранени от ТП 16 ПС Стената Цонево, ТП Шибър Сава.

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 09:00 ч. до 11:00 ч. и от 15:00 ч. до 17:00 ч. в районите на с. Цонево.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Китен – абонатите, електрозахранени от ТП 1 и МТП Дивес, гр. Дългопол – абонатите, електрозахранени от МТТ Глобул Дългопол и ТП Газстрой.

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 09:00 ч. до 11:00 ч. и от 15:00 ч. до 17:00 ч. в районите на с. Блъсково, с. Градинарово, с. Славейково, с. Черноок.

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – с. Езерово – ул. Аладън, ул. Васил Левски, ул. Искър (абонати, електрозахратени от ТП 3)

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Бързица – абонатите, електрозахранени от ТП 2.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – Вилна зона на гр. Провадия – абонатите, електрозахранени от ТП 40 Провадия и КТП Горско стопанство.

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. с. Красимир.

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 08:00 ч. до 09:30 ч. и от 15:30 ч. до 17:00 ч. в районите на гр. Дългопол.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Брестак – абонатите, електрозахранени от МТП 6

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – с. Невша – абонатите, електрозахранени от ТП 1

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – с. Белоградец – абонатите, електрозахранени от ТП 5

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – с. Ветрино – абонатите, електрозахранени от ТП 4

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – с. Щипско

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 08:30 ч. до 09:30 ч. и от 15:30 ч. до 16:30 ч. в районите на гр. Суворово.

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – с. Равна – абонатите, електрозахранени от ТП 1

- Advertisement -

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОПУЛЯРНИ НОВИНИ

ПОСЛЕДНИ КОМЕНТАРИ