0.3 C
Sofia
17:42 | 29 January 2023
НачалоРегионални новиниВарнаДнес без ток във Варна са...

Днес без ток във Варна са…

Поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия без ток днес, 26 октомври, ще са следните места във Варненско, съобщиха от ЕРП-Север.

Поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия без ток днес, 26 октомври, ще са следните места във Варненско, съобщиха от ЕРП-Север.

– от 08:30 ч. до 12:00 ч. – гр. Варна, кв. Възраждане – бл. 17 вх. 1, 2, бл. 19 вх. 3, 4, 5, 6, бл. 16 вх. 1, 2, 3, 4, 5, бл. 15 вх. 1, 2, ул. Петър Алипиев 1, 3, 5, 7, 9, ул. Иван Троянски 6, 8, ул. Ана Феликсова 33, ул. Иван Янев 6, ул. Идеал Петров 10, 16, 26, 28, 18, 32, електрозахранени от ТП 911.

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – гр. Варна, кв. Аспарухово – ул. Искър, ул. Средец, ул. Места, ул. Инж. Каракулаков, ул. Св. Св. Кирил и Методий, ул. Атанас Калчев, ул. Народни Будители, ул. Злетово.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – гр. Варна – карето, заключено между ул. Рали Мавридов, ул. Проф. Фр. Жолио Кюри, ул. Коста Тюлев, ул. Радецки, електрозахранени от ТП 353.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – гр. Варна – карето, заключено между ул. Ал. Батенберг, ул. Йоан Екзарх, ул. Граф Игнатиев, бул. Приморски, електрозахранени от ТП 78.

– от 08:30 ч. до 16:30 ч. – гр. Бяла – част от ул. Андрей Премянов, ул. Двойница, ул. Капитан Петко Войвода, ул. Ропотамо, част от ул. Йордан Ноев, ул. Димитър Панчев, ул. Камчия, ул. Панчо Бобеков, ул. 7, ул. Хан Аспарух, ул. Хан Крум, част от ул. Хан Тервел, ул. Корморан, ул. Бриз, ул. Каваците, ул. Атанас Александров, ул. 5, ул. Христо Пасков.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – гр. Провадия – ул. Св. Св. Кирил и Методий, ул. Асен Златаров, ул. Васил Левски, ул. Цар Освободител, ул. Борис Мавроганов, ул. Бенковска, ул. Христо Смирненски, ул. Украйна, ул. Георги Раковски, ул. Христо Ботев, електрозахранени от ТП 36, TП 28, ТП 22 и ТП 29.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Войводино, с. Николаевка – абонатите, електрозахранени от КТП 17 БТК и МТП 8.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Бързица – абонатите, електрозахранени от ТП 1.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Щипско.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Добрина – абонатите, електрозахранени от ТП 3.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Рояк – абонатите, електрозахранени от ТП 1.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Брестак – абонатите, електрозахранени от МТП 5.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Доброплодно – абонатите, електрозахранени от МТП 6.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Неофит Рилски, гр. Девня – абонатите, електрозахранени от ТП Птицеферма, ТП 13 ЖП, ТП 17 Вторични суровини и ТП 30.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Рояк – абонатите, електрозахранени от ТП 2.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Аспарухово – абонатите, електрозахранени от ТП 2.

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – с. Яребична и прилежащите промишлени зони.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Тополи – промишлена зона, фирмите: НИК СТИЛ 2 ЕООД, НАР НАРЛИЕВ И СИЕ СД, ТОПОЛИ ЕООД, ЗК ТРАКИЯ, СТОЯНОВ ООД, ЕТ ОТСТЪПАЧА-Д.ПЕТКОВ, ТОПОЛИ ЕООД, ПИАЛИ 2004 ЕООД.

- Advertisement -

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОПУЛЯРНИ НОВИНИ

ПОСЛЕДНИ КОМЕНТАРИ