4.7 C
Sofia
1:49 | 07 December 2022
НачалоРегионални новиниВарнаДнес без ток във Варна и областта са...

Днес без ток във Варна и областта са…

Поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия без ток днес, 15 ноември, ще са следните места във Варна и областта, съобщиха от ЕРП-Север.

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – гр. Варна м-ст Ваялар, м-ст Траката, м-ст Свети Никола, ул. 1-ва, ул. 2-ра, ул. 3-та, ул. 4-та, ул. 5-та, ул. 8-ма и част от ул. Княз Борис I.

– от 09:00 ч. до 11:00 ч. – гр. Варна – Морска градина-природнонаучен музей, крайбрежна алея снек бар Топ Фреш и Холдинг Варна (ресторанти).

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – гр. Варна – ул. Акад. Методи Попов, ул. Кап. Георги Мамарчев, ул. Кракра, ул. Майор Минчо Димитриев, ул. Патриарх Евтимий, ул. Петко Напетов, ул. Поп Константин Дъновски, ул. Поп Христо Върбанов, ул. Свети Иван Рилски, ул. Средна гора, ул. Стара планина, ул. Хайдут Сидер, ул. Янаки Жеков, електрозахранени от ТП 78.

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – гр. Варна, кв. Аспарухово – част от м-ст Зеленика, антена на А1 БЪЛГАРИЯ ЕАД, електрозахранени от ТП 1505.

– от 08:30 ч. до 16:30 ч. – около промишлена зона на с. Езерово – фирмите: ТЕХНОМЕТАЛ ЕООД, АГРОМАРКЕТ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД, ЕКОИНВЕСТ АСЕТС АД.

– от 08:30 ч. до 16:30 ч. – гр. Бяла – ул. Господин Милушев, ул. Рила, ул. Аврам Гачев, ул. Димитър Янев, ул. 14-та, ул. Михайл Дойчев, ул. Пирин, ул. Теменуга, ул. Иглика, ул. Детелина, ул. Еделвайс, ул. Здравец, част от ул. Трифон Милушев, ул. Атанас Александров, ул. Капитан Петко Войвода, ул. Камчия, ул. Двойница, част от ул. Андрей Премянов, ул. Седма, ул. Панчо Бобеков, част от ул. Йордан Ноев, електрозахранени от ТП 4, тп 11 и ТП 14.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Манастир.

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – м-ст Пода – МТП Горско стопанство, ресторант “Пода” и абонатите около него – ВС Пода.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Неофит Рилски, гр. Девня – абонатите, електрозахранени от ТП Птицеферма, ТП 13 ЖП, ТП 17 Вторични суровини и ТП 30.

– от 08:30 ч. до 16:30 ч. – с. Господиново.

– от 08:30 ч. до 09:30 ч. – с. Круша.

– от 08:00 ч. до 16:30 ч. – с. Китка.

– от 08:00 ч. до 14:30 ч. – с. Солник.

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – с. Осеново – долната част около кметството, завод ЕКОПРИНТ ГЛАС и района около кравефермата.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Доброплодно – абонатите, електрозахранени от МТП 6.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Рояк – абонатите, електрозахранени от ТП 1.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Брестак – абонатите, електрозахранени от МТП 5.

- Advertisement -

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОПУЛЯРНИ НОВИНИ

ПОСЛЕДНИ КОМЕНТАРИ