15.8 C
Sofia
15:40 | 18 May 2022
НачалоРегионални новиниВарнаДнес без ток във Варна и областта са...

Днес без ток във Варна и областта са…

Поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия без ток днес, 28 април, ще са следните места във Варна и областта, съобщиха от ЕРП-Север.

Поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия без ток днес, 28 април, ще са следните места във Варна и областта, съобщиха от ЕРП-Север.

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – Варна, кв. Виница, ул. Петрич, ул. Обзор и ул. Овеч електрозахранени от ТП 889 .

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – Варна – ул. Гавраил Кръстевич № 10.

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 09:00 ч. до 17:00 ч. в районите на гр. Варна – ул. Гавраил Кръстевич.

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – KK Чайка – района около Ривиера, ул. Димитър Хаджиянев, х-л Кини, Никеа Парк, м-ст Ален мак – ул. Петър Попов, района около х-л Роса, м-ст Баба Алино, х-л Белвю

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – Варна – м-ст Дилбер чешма, м-ст Бялата чешма, ВПС-Виница 1, м-ст Траката, ул. 14-та .

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Брестак – абонатите, електрозахранени от МТП 6

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Бързица – абонатите, електрозахранени от ТП 2

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – Варна, м-ст Ракитника – абонатите, електрозахранени от ТП 1514

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Равна – абонатите, електрозахранени от ТП 1

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – Петров дол – абонатите, електрозахранени от ТП 2

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – с. Златина – абонатите, електрозахранени от ТП 1

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – с. Езерово – ул. Аладън, ул. Васил Левски, ул. Искър (абонати, електрозахранени от ТП 3)

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – Варна – ул. Д-р Иван Селимински бл. 1, бл. 2, бл. 3, бл. 4

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Щипско

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 09:00 ч. до 17:00 ч. в районите на гр. Суворово.

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – Варна – ул. Велчова завера, ул. Кап. Дядо Никола, ул. Крайезерна № 49, 50, ул. Мануш Войвода, ул. Наум от № 43, до № 98, ул. Панайот Хитов от № 10 до № 36, ул. Петко Напетов от № 42 до № 74, ул. Пробуда, ул. Проф. Кирил Попов № 14, ул. Тодор Влайков от № 86 до № 92, ул. Хъшове. Ще се редува поетапно изключване на отделни клонове от мрежа НН, така че да не се изключва целия трафопост.

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – Варна – ул. Дончо Ватаха № 6, ул. Крайезерна от № 1 до № 53, ул. Панайот Хитов от № 1 до № 27, ул. Ралица № 1, ул. Тодор Влайков № 64 до № 84. Ще се редува поетапно изключване на отделни клонове от мрежа НН, така че да не се изключва целия трафопост

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Метличина, с. Караманите, с. Червенци, с. Радан Войвода, с. Генерал Колево, с. Стефан Караджа, с. Брестак – абонатите, електрозахранени от ТП 17, ТП 18, БКТП 19.

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 08:00 ч. до 17:00 ч. в районите на с. Брестак.

от 09:00 ч. до 16:00 ч. – с. Попович – абонатите, електрозахранени от ТП 1

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Николаевка – абонатите, електрозахранени от ТП 2.

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 08:00 ч. до 10:30 ч. и от 15:00 ч. до 17:00 ч. в районите на с. Войводино, с. Дръндар, с. Николаевка.

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – Варна – м-ст Траката, м-ст Средна трака, м-ст Ваялар, ул. 11-та, ул. 12-та, ул. 4-та, ул. 7-ма, ул. 8-ма и ул. Драган Данаилов 45, електрозахранени от ТП 887

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Горен чифлик – абонатите, електрозахранени от ТП 2

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – Девня – ул. Мелница, ул. Вълшебен извор, промишлена зона под моста, ул. Батак, ул. Бор, ул. Бреза, ул. Пирот, бул. Съединение в кв. Реката Девня, ул. Дунав, ул. Фронтоваци, ул. Цар Самуил, ул. Явор и стопански двор, ул. Братя Миладинови, ул. Вихър, ул. Волга, ул. Козлодуй, ул. Марек, ул. Патриарх Евтимий, ул. Райко Даскалов, бул. Съединение, ул. Аспарух, ул. Димчо Дебелянов, ул. Климент Охридски, ул. Люлин, ул. Морава, ул. Пирин, ул. Христо Смирненски, ул. Г. Раковски, ул. Елин Пелин, ул. Искър, ул. Калиакра, ул. Средна гора, ул. Столетов, ул. Бачо Киро, ул. Драва, ул. Марица, ул. Отец Паисий, ул. Патлейна, фирмите: Кристера Агро ЕООД, НУР ПИЛЕ ЕООД.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Неофит Рилски – ИСТОРИЧЕСКИ ПАРК АД

– от 08:30 ч. до 16:00 ч. – с. Приселци – част от улиците: Лозенград, Шипка, Преслав и Опълченска, електрозахранени от ТП 1 и ТП 12

– от 08:30 ч. до 16:00 ч. – Бяла – индустриална зона около сервиз “Сукови”, част от ул. Гроздьо Желев и част от ул. Трифон Милушев, електрозахранени от ТП 12

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – Варна – м-ст Манастирски рид

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – Варна, част от м-ст Евксиноград, м-ст Малко Ю, м-ст Траката, м-ст Фатрико дере, м-ст Студен извор (абонатите, електрозахранени от ТП 964)

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Есеница, с. Изворник, с. Калоян, с. Кракра, с. Искър – абонатите, електрозахранени от ТП 4 ВиК, ТП 5 Хижа

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – Варна – карето, заключено между бул. Мария Луиза, ул. Шипка, ул. Бдин, ул. Драгоман.

- Advertisement -

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОПУЛЯРНИ НОВИНИ

ПОСЛЕДНИ КОМЕНТАРИ