15.8 C
Sofia
15:10 | 18 May 2022
НачалоРегионални новиниВарнаНаградиха гимнастиците на Варна с почетни грамоти за изключителния им успех на...

Наградиха гимнастиците на Варна с почетни грамоти за изключителния им успех на турнира за Купата на България

Варна - абсолютен шампион в спортната гимнастика на България

На официално тържество наградиха варненските гимнастици от ГСК “Интерком Груп – Черноморски юнак”, които спечелиха 37 медала от турнира за Купата на България, провел се в Пловдив на 18 и 19 март. 15 от отличията са златни, 12 сребърни и 10 бронзови, съобщи за Топ Нюз главния треньор на клуба Тодор Тодоров.

Варна Гости награди гимнастика
Снимка: Топ Нюз

Официални гости на тържеството бяха Коста Базитов – зам кмет на гр. Варна, Генадий Атанасов – зам. председател на общински съвет гр. Варна и председател на ПК”Младежки дейности и Спорт”, Анелия Синабова – представител на Министерство на младежта и спорта, Христо Христов – кмет на район Младост, Георги Недев – кмет на район Одесос, Ивайло Маринов – Аспарухово, Владимир Манасиев – зам. кмет на район Приморски, Максим Тодоров – представител на район Владиславово, Павлин Николов – генерален спонсор на ГСК “Интерком Груп – Черноморски юнак”, Александър Калчев и Красимир Илиев – също спонсори на клуба, Венцислав Младенов – управител на ОП “Спортни имоти”, директора на СУ “Георги Бенковски” Евелина Янчева, както и Д-р Христо Кьосев – директор на спортен диспансер.

Снимка: Топ Нюз
Варна Гимнастика Базитов
Снимка: Топ Нюз

Всеки един от гимнастиците на клуба беше награден с грамота от официалните гости, с почетни награди се сдобиха спонсорите на ГСК “Интерком Груп – Черноморски юнак” – Павлин Николов, Александър Калчев и Красимир Илиев, а за заслуги за развитието на спортаната гимнастика във Варна беше отличен Генадий Атанасов – председател на ПК”Младежки дейности и Спорт” и зам. председател на общински съвет – Варна.

награда принос Генадий Атанасов
Снимка: Топ Нюз

Наградените гимнастици от ГСК “Интерком Груп – Черноморски юнак”, състезатели в турнира за Купата на България са:

Юноши старша възраст

  1. Теодор Николаев Тодоров 

2. Алекс Иванов Иванов 

3. Симеон Веселинов Димитров 

4. Стоян Петров Гетов 

5. Преслав Пламенов Петров 

6. Стелиан Светославов Маринов 

Младежи  

  1. Божидар Любомиров Златанов

2. Росен Христов Христов

3. Стилиян Живков Рачев

4. Димитър Петров Карамфилов

5. Мартин Веселинов Христов

6. Раян Руменов Радков

Мъже 

  1. Радослав Руменов Рачев 

2. Светослав Стилиянов Ангелов   

3. Георги Георгиев Георгиев  

4. Живко Владимиров Стоянов  

5. Димитър Бориславов Колев  

Девойки старша възраст

  1. Андреа Стоянова Христова

2.Мишел Александрова Арабаджиева

3.Виктория Пламенова Петрова

4.Иванина Ивайлова Петкова 

5. Цветелина Стоянова Колева 

6. Атина Евелин Димова 

7. Виктория Георгиева Монева

Кадетки

  1. Никол Стоянова Колева

 2. Ивона Николаева Стоянова                                             

 3. Далина Недкова Георгиева

 4. Юлия Диянова Чомакова

 5. Христина Тодорова Христова

 6. Стефани Марибел Пахарска            

Жени-1отбор

  1. Теодора Николаева Ставрева 

2. Красимира Методиева Шопска

3. Елеонора Даниелова Колева  

4. Бояна Боянова Бонева   

5. Вероника Ангелова Колева

6. Симона Павлинова Иванова

 Жени-2отбор

  1. Ева Константинова Михайлова   

2. Ива Ивайлова Баракова 

3. Мирослава Станиславова Димитровa

4. Нели Йорданова Тодорова

5. Симона Димчева Атанасова

6. Мира Момчилова Димитрова

- Advertisement -

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОПУЛЯРНИ НОВИНИ

ПОСЛЕДНИ КОМЕНТАРИ