4.7 C
Sofia
1:41 | 07 December 2022
НачалоРегионални новиниВарнаДнес без ток във Варна и областта са...

Днес без ток във Варна и областта са…

Поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия без ток днес, 7 октомври, ще са следните места във Варна и областта, съобщиха от ЕРП-Север.

Поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия без ток днес, 7 октомври, ще са следните места във Варна и областта, съобщиха от ЕРП-Север.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Рояк – абонатите, електрозахранени от ТП 1

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Бояна. Ще се редува поетапно изключване на отделни клонове от мрежа НН, така че да не се лишават от електрозахранване всички абонати в селото.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Брестак – абонатите, електрозахранени от МТП 5

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Доброплодно – абонатите, електрозахранени от МТП 6

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Болярци – ул. 1-ва, ул. 2-ра, ул. Жеравна, ул. 7-ма, ул. 5-та, ул. 8-ма, ул. 9-та, ул. 10-та, ул. Васил Левски, електрозахранени от МТП 2

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – Дългопол – ул. Георги Раковски, ул. Любен Каравелов, ул. Софроний Врачански, ул. Стефан Караджа, ул. Филип Тотю, ул. Хаджи Димитър, ул. Цар Самуил, електрозахранени от ТП 4 и ТП 15

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Щипско

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Бързица – абонатите, електрозахранени от ТП 1

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Добрина – абонатите, електрозахранени от ТП 3

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Петров дол – абонатите, електрозахранени от ТП 1

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Венчан – абонатите, електрозахранени от ТП 1 и МТП 2. Ще се редува поетапно изключване на отделни клонове от мрежа НН в района така, че да не се лишават от електрозахранване всички абонати в посочените райони.

– от 08:00 ч. до 16:30 ч. – Суворово – абонатите, електрозахранени от ТП 22 , ТП 23, ТП 24 , КТП 25 в района посока с. Ветрино.

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 08:00 ч. до 09:30 ч. и от 15:30 ч. до 16:30 ч. в районите на с. Чернево, гр. Суворово.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Петров дол – абонатите, електрозахранени от ТП 2 и ТП 3

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – Варна – ул. Антон Неделчев, ул. Беласица, ул. Димитър Бацаров, ул. Димитър Станчев, ул. Средна гора, ул. Кракра, ул. Черни връх

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 08:00 ч. до 10:00 ч. и от 15:00 ч. до 17:00 ч. в районите на карето, заключено между ул. Св. Иван Рилски, ул. Тодор Влайков, ул. Дрин, ул. Ангел Кънчев, ул. Стара планина.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – с. Неново. Ще се редува поетапно изключване на отделни клонове от мрежа НН, така че да не се лишават от електрозахранване всички абонати в селото.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – Варна, част от м-ст Евксиноград, част от м-ст Малко Ю, м-ст Траката, м-ст Фатрико дере, м-ст Студен извор, електрозахранени от МТП 964. Ще се редува поетапно изключване на отделни клонове от мрежа НН в района така, че да не се лишават от електрозахранване всички абонати в посочените райони.

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – с. Куманово – северната част на селото, електрозахранена от МТП 4 Куманово

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – с. Аспарухово, с. Комунари, с. Камен дял, с. Боряна

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 09:00 ч. до 16:00 ч. в районите на с. Партизани, с. Арковна, с. Лопушна, с. Медовец, с. Поляците.

– от 08:30 ч. до 16:00 ч. – Провадия – сградата на Община Провадия, административната сграда на ВиК – Провадия, РУП –Провадия, Банка ДСК, Централен площад, сградата на Български пощи, ул. Александър Стамболийски, ул. Ген. Манзей, ул. Георги Димитров, ул. Георги Кирков, ул. Димитър Чавгънов, ул. Д-р Марко Сапарев, ул. Дунав, ул. Опълченска, ул. Преслав, ул. Пролет, ул. Сливница, ул. Св. Св. Кирил и Методий , ул. София, ул. Софроний Врачански, ул. Средна гора, ул. Цар Освободител, ул. Шипка, ул. Янко Съкъзов, ул. Ген. Скобелев, ел. Москва, фермите: ЕТ ШЕРИ ФЕРИ, АПМП – ГП – МЕДИКА-2000 ООД, ЕТ КРИСТА-89-КРАСИМИР ГЕОРГИЕВ, ЕТ НАЙД 62 – НАЙДЕН МАВРОВ, ЕТ МЕРЧО-МЕРДАН ХЮСНИЕВ, ЕТ СКАЛА 13-СТОЙЧО СТОЕВ, ПРОТЕХ ЕКО ЕООД, ЕТИСМАИЛ ИСМАИЛ – ХАРИ 85.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – с. Арковна. Ще се редува поетапно изключване на отделни клонове от мрежа НН, така че да не се лишават от електрозахранване всички абонати в селото.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Неофит Рилски, гр. Девня – абонатите, електрозахранени от ТП Птицеферма, ТП 13 ЖП, ТП 17 Вторични суровини и ТП 30

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 09:00 ч. до 11:00 ч. и от 15:00 ч. до 17:00 ч. в районите на гр. Девня.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Цонево – абонатите, електрозахранени от ТП 1, ТП 2, ТП 3 и ТП 4

Временни смущения в електрозахранването са възможни от 09:00 ч. до 11:00 ч. и от 15:00 ч. до 17:00 ч. в районите на с. Цонево, с. Сава.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – с. Венелин – абонатите, електрозахранени от ТП 3

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – Варна – м-ст Дели Сава, м-ст Траката, м-ст Евксиновград, ул. 8-ма, ул. 14-та, ул. 16-та, ул. 17-та, ул. 25-та, ул. 30-та, ул. 37-ма, ул. 40-та, ул. 41-ва, ул. Рашко Блъсков № 10, 12, електрозахранени от ТП 968

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Тополи

- Advertisement -

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОПУЛЯРНИ НОВИНИ

ПОСЛЕДНИ КОМЕНТАРИ