Wednesday, September 22, 2021
НачалоРегионални новиниВарнаКакво ще има днес на фестивала FUNCITY+ във Варна

Какво ще има днес на фестивала FUNCITY+ във Варна

Програмата е заредена с много енергия, спортни занимания, изложби и други, на входа на Морската градина, зелените площи около Аквариума, Обсерваторията и пл. „Независимост“, които не са представяни до момента в морската столица.

Програмата е заредена с много енергия, спортни занимания, изложби и други, на входа на Морската градина, зелените площи около Аквариума, Обсерваторията и пл. „Независимост“, които не са представяни до момента в морската столица.

Организатор е дирекция „Образование и младежки дейности“ към Община Варна.

 

FUNCITY+ 13и АВГУСТ ВТОРИ ФЕСТИВАЛЕН ДЕН

13и Август – петък

Час: 18:00ч. ОТКРИВАНЕ ВТОРИ ФЕСТИВАЛЕН ДЕН

Локация: Площад „Независимост“

Събитие: Най-дългото хоро – „Различни заедно с България в сърцето“

Участници: Гайдарска школа ТРАКИЯ.

Танцов състав Дивни танци”,

Клуб “Мераклийски танцов състав”,

Академичен танцов театър ВСУ „Ч.Храбър“ ,

Школа за народни танци „Колеви“

Балетна формация Зведна дъга

Клуб по акробатичен рокендрол Стар Денс

Kangoo Клуб България

Kangoo Jumps Romania

Клуб за танци Varna Dance Team

Танцова школа МАЛАМБО

Клуб по спортни танци”Денс Моушън Варна”

Клуб по спортни танци „Кристал”

Танцова школа ARTISTIX

Брейк формаци Крейзи форс

Актив зона – зумба с Тони

Актив зона – Тае Бо с Цвети

Латино танци Бачата Сеншуал с Милен и Плами

13-и Август – петък

Час: 18:30 – 22:00ч.

Локация: Площад „Независимост“

Събитие: Сцена „Независимост“

Участници: 18.30 – 18.35 ч. – Дуо Mirror Dance – Хип-Хоп

18.35 – 18.50 ч.- Вокално студио 9

19.50 – 19.05 ч. – Модно ревю – Старс Академи

19.05 – 20.05 ч.- Възпитаници на музикалният педагог Мила Маврова

20.05 – 21.05 ч. -Сияна Бенчева, Рада Колева – поезия и проза под съпровода на китариста Денис Иванов

Поезия Мишел Девор

21.05 – 21.35 ч.- Възпитаници на вокалния педагог Атанаска Липчева

13-и Август – петък

Час: 19:00 – 20:30ч.

Локация: Площад „Антон Новак“ – вход Морска градина

Събитие: КОНЦЕРТ „ВАРНА СИ ТИ – ДУХ, ТЯЛО, СЕТИВА“

Участници: Клуб по спортни танци”Денс Моушън Варна”

Гайдарска школа Тракия

Танцов състав Дивни танци”

Клуб “Мераклийски танцов състав”

Школа за народни танци „Колеви“, Варна с ръководител Георги Колев

Академичният танцов театър “Черноризец Храбър”

Клуб по акробатичен рокендрол Стар Денс

Kangoo Клуб България

Kangoo Jumps Romania

Клуб за танци Varna Dance Team

Танцова школа МАЛАМБО

Клуб по спортни танци „Кристал”

Танцова школа ARTISTIX

Брейк формаци Крейзи форс

Актив зона – зумба с Тони

Актив зона – Тае Бо с Цвети

Жаклин-ориенталски танци

13-и Август – петък

Час: 20:30 – 23:00ч.

Локация: Площад „Антон Новак“ – вход Морска градина

Събитие: КОНЦЕРТ „ВАРНА СИ ТИ – ДУХ, ТЯЛО, СЕТИВА“

Участници: Do – Sho

METRO-LIGHTS

SinDeed

7HE – GOAST

LIL PAFF

АЛЕКСАНДЪР МИТКОВ

ГАЛИН

Night mode

РОКСКУЛ

ГРУПА ОРИОН – Iва ЕГ

13-и Август – петък

Час: 19:00 – 21:30ч.

Локация: Морска градина сцена „РАКОВИНА“

Събитие: Възстановка на обичай „Еньовден”

Участници: 19:00 – 19:30ч. – Младежи от с. Тополи с ръководител Калинка Ненова

19:30 – 20:30ч. – Възпитаници на вокалния педагог Павлинка Тодорова

20:30 – 21:00ч. – Възпитаници на вокалния педагог Петя Драгнева

21:00 – 21:30ч. – Възпитаници на вокалния педагог Кичка Христова

FUNCITY+ СПОРТ

13-и Август – петък

Час: 10:00 – 12:00ч.

Локация: Площад „Антон Новак“ – вход Морска градина

Събитие: Демонстрации и безплатни тренировки с Kangoo

Участници: Kangoo Клуб България

Kangoo Jumps Romania

13-и Август – петък

Час: 15:00 – 20:00ч.

Локация: Аквариум – Морска градина

Събитие: Тенис на маса

Участници: СКТМ „Варна 2015“

13-и Август – петък

Час: 19:00ч.

Локация: Площад „Антон Новак“ – вход Морска градина в дясно от слънчевият часовник

Събитие: Открита тренировка по Карате Киокушин

Участници: СК „Ичи Геки“

13-и Август – петък

Час: 07:30 – 09:00ч. & 18:00 – 19:00ч.

Локация: Обсерватория – Морска градина

Събитие: Йога

Участници: 07:30 – 09:00 ч.- Кундалини йога и звук с Веси от Адхара

18:00 -19:00ч. – Виняса флоу йога с Тео от „Бикрам Йога Варна“

13-и Август – петък

Час: 14:00 – 18:00ч.

Локация: Морска градина – зад р-т „Морско Казино“

Събитие: Стрийт фитнес

Участници: Национално сдружение на сираците в България

13-и Август – петък

Час: 17:00 – 20.00ч.

Локация: Алея до Слънчевият часовник – Морска градина

Събитие: Открит урок по стрелба с лък

Участници: СК „Млади Стрелци“

13-и Август – петък

Час: 16:00 – 19:00ч.

Локация: Яхт клуб „Кап. Г. Георгиев“ на Морска гара

Събитие: Ветроходство за всеки младеж

Участници: ВК „Синева“

FUNCITY+ ВИЗУАЛНИ ИЗКУСТВА

13-и Август – петък

Час: 14:00ч.

Локация: Площад „Антон Новак“ – вход Морска градина пред х-л Одесос

Събитие: Уникална изложба „Добавена реалност“

Участници: Светослава Косев и Атанас Марков

13-и Август – петък

Час: 16:00ч.

Локация: Дупката – площад „ИНФОРМАЦИОНЕН ЦЕНТЪР“

Събитие: Инсталация „Нишките на града“ за варненци и гостите на града

13-и Август – петък

Час: 17:00ч.

Локация: Градинката до ВТГ „Г. Ст. Раковски“

Събитие: Графити винил, проект Хепънинг – „Изкуство и социална отговорност“

Участници: Niko CH и екип

13-и Август – петък

Час: 17:00ч.

Локация: Площадът „Севастопол“ със столиците

Събитие: Инсталационна скулптура „Пяната“, проект – „Изкуство и социална отговорност“

Участници: Наталия Николова, Recycle Art Academy

13-и Август – петък

Час: 17:00ч.

Локация: Пешеходна зона бул. „Княз Борис I“

Събитие: Проект „Намерени думи“ – ще ви намерят случайно..

на Английски, Немски, Френски и Испански език

Участници:

13-и Август – петък

Час: 20:00ч.

Локация: Пейката със скулптурата на арх. Дабко Дабков, бул. „Княз Борис I“

Събитие: Проект „Кино по пътя“

Участници:

13-и Август – петък

Час: 21:00 – 23:00ч.

Локация: 15 екрана на Tunellight и екраните на Happy

Събитие: Дигиталната изложба на открито Varna

Участници: Future Art и Varna Young Art

FUNCITY+ СЪПЪТСТВАЩИ СЪБИТИЯ

13-и Август – петък

Час: 17:00 – 21:00ч.

Локация: Площад „Независимост“

Събитие: Представяне на учебни заведения, НПО и клубове

Участници: ВСУ „Черноризец Храбър“

ПГ „Текстил и моден дизайн“ – Варна

Сдружение „За теб“, Сдружение „Валдорфска

Педагогика за деца, родители и учители“ и Валдорфска арт работилничка “Златни ръчички”, Фондация ГЕЯ

Сдружение за подкрепа на лица с умствени затруднения

Робопартанс-Училище по роботика

Демонстрация по оказване на долекарска помощ – МБЧК -Варна

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОПУЛЯРНИ НОВИНИ

ПОСЛЕДНИ КОМЕНТАРИ